Studentski predstavnici i zboraši 2019./2021.

STUDENTSKI PREDSTAVNICI I ČLANOVI STUDENTSKOG ZBORA ZA MANDATNO RAZDOBLJE 2019./2021.

Renato Nović, predsjednik Studentskog zbora Sveučilišta u Zadru

mobitel: 099/410-7892

r.nole911@gmail.com

Roko Tadin, zamjenik predsjednika Studentskog zbora Sveučilišta u Zadru

mobitel: 099/03220-4213

rokotadin995@gmail.com


Predsjednica Skupštine – Gloria Grbić (ggrbic@student.unizd.hr)

Tajnica Studentskog zbora – Mikela Rina Lordanić (mikelarina@yahoo.com)

Članovi Predsjedništva:

Denis Klauda (denisk.hrv1@gmail.com)

Marko Matas (mmatas333@gmail.com)

Sandro Lovrinović (sandro.lovac@gmail.com)

Rea Grgantov (rea.grgantov@gmail.com)

 


 

ODJELNI STUDENTSKI PREDSTAVNICI (ČLANOVI STUDENTSKOG ZBORA SU PODEBLJANI)

 

1. ODJEL ZA ANGLISTIKU

1. PREDSTAVNICA: Božena Jurčević (bozena.jurcevic@gmail.com)

ZAMJENICA: Helena Lukin (helenalucija@net.hr)

 

2. PREDSTAVNICA: Barbara Meštrov

ZAMJENIK: Tomislav Denegri 

 

2. ODJEL ZA ARHEOLOGIJU

1. PREDSTAVNIK: Pio Domines Peter (peter.pio@hotmail.com)

ZAMJENIK: Jozo Stanić (jozo.stanic1d@gmail.com)

 

2. PREDSTAVNIK: Luka Rožek

ZAMJENIK: Tomislav Vrcan

 

3. ODJEL ZA EKOLOGIJU, AGRONOMIJU I AKVAKULTURU

 1. PREDSTAVNIK: Edmond Robeli (erobeli@gmail.com)

ZAMJENICA: Dora Vugec (doravugec1@gmail.com)

 

4. ODJEL ZA EKONOMIJU

1. PREDSTAVNICA: Gloria Grbić (ggrbic@student.unizd.hr)

ZAMJENICA: Vinka Uhoda (vuhoda@student.unizd.hr)

 

2. PREDSTAVNIK: Jakov Stanić

ZAMJENIK: Marko Jurjević

 

5. ODJEL ZA ETNOLOGIJU I ANTROPOLOGIJU

1. PREDSTAVNICA: Magdalena Cukor

ZAMJENIK: Luka Žižić

 

2. PREDSTAVNICA: Ivana Šuplika (ivanasuplika@gmail.com)

ZAMJENIK: Ivan Franko

 

6. ODJEL ZA FILOZOFIJU

1. PREDSTAVNIK: Marko Klečina

ZAMJENICA: Marina Bobić

 

2. PREDSTAVNIK: Stefan Milanović (stefan.milanoviczd@gmail.com)

ZAMJENIK: Krešimir Tomas (kresimir.tomas3@gmail.com)

 

7. ODJEL ZA FRANCUSKE I IBEROROMANSKE STUDIJE

(nema predstavnika odjela)

 

7.1. ODJEL ZA FRANCUSKE I FRANKOFONSKE STUDIJE

1. PREDSTAVNICA: Sanja Tolić 

ZAMJENICA: Ana Čagalj

 

2. PREDSTAVNIK: Luka Karakaš (lukamaleficent@icloud.com)

ZAMJENICA: Karla Šinkić

 

7.2. ODJEL ZA HISPANISTIKU I IBERSKE STUDIJE

1. PREDSTAVNICA: Darka Jukić (darkajukic@gmail.com)

ZAMJENICA: Marina Ćuk (marinci.cuk@gmail.com)

 

8. ODJEL ZA GEOGRAFIJU

1. PREDSTAVNICA: Terezija Godinić

ZAMJENICA: Andrea Bućo

 

2. PREDSTAVNIK: Ante Mišković (ante.miskovic@skole.hr)

ZAMJENIK: Mate Lonić (matelonic@gmail.com)

 

3. PREDSTAVNIK: Ante Relja

ZAMJENIK: Dario Ceranić

 

4. PREDSTAVNICA: Josipa Tonković

ZAMJENICA: Helena Imbrišić

 

9. ODJEL ZA GERMANISTIKU

1. PREDSTAVNICA: Matea Ćurić

ZAMJENICA:Barbara Gašić

 

2. PREDSTAVNICA: Dolores Perković (doloresdodo11@gmail.com)

ZAMJENICA: Anđa Stipić

 

10. ODJEL ZA INFORMACIJSKE ZNANOSTI

1. PREDSTAVNICA: Antonija Golub (antonijagolub501@gmail.com)

ZAMJENICA: Antonija Antolović (aantolovi@student.unizd.hr)

 

2. PREDSTAVNICA: Antonija Grgeč

ZAMJENIK: Tonči Lučić

 

11. ODJEL ZA IZOBRAZBU UČITELJA I ODGOJITELJA

1. PREDSTAVNICA: Josipa Čulina

ZAMJENICA: Josipa Romić

 

2. PREDSTAVNICA: Marija Jonjić (maria97jonjic@net.hr)

ZAMJENICA: Ivana Kujundžić (ivanakujundzic12@gmail.com)

 

3. PREDSTAVNICA: Iva Maloča

ZAMJENICA: Marita Perić

 

12. ODJEL ZA KLASIČNU FILOLOGIJU

1. PREDSTAVNIK: Gian Luca Braus

ZAMJENICA: Lea Kralj

 

2. PREDSTAVNIK: Matija Plaskur (plaskurmatija1@gmail.com)

ZAMJENICA: Bruna Grubišić

 

13. ODJEL ZA KROATISTIKU

1. PREDSTAVNICA: Sunčica Vlajić (suncicavlajic2@gmail.com)

ZAMJENICA: Mirna Glavinić (m.glavinic96@gmail.com)

 

14. ODJEL ZA LINGVISTIKU

(nema predstavnika odjela)

 

15. ODJEL ZA NASTAVNIČKE STUDIJE U GOSPIĆU

1. PREDSTAVNIK: Antonio Bektić (antonio.bektic@gmail.com)

ZAMJENICA: Ana Martinjak (a.martinjak2@gmail.com)

 

2. PREDSTAVNICA: Filipa Šimunović Erpušina

ZAMJENICA: Lucija Glibo

 

16. ODJEL ZA PEDAGOGIJU

1. PREDSTAVNIK: Marko Matas (mmatas333@gmail.com)

ZAMJENICA: Iva Pavić

 

17. ODJEL ZA POVIJEST

1. PREDSTAVNIK: Renato Nović (r.nole911@gmail.com)

ZAMJENIK: Luka Kasalo

 

2. PREDSTAVNIK: Josip Ralica

ZAMJENIK: Leo Klapan

 

3. PREDSTAVNICA: Maja Raguž 

ZAMJENICA: Tajana Grigić

 

18. ODJEL ZA POVIJEST UMJETNOSTI

1. PREDSTAVNICA: Antonija Mikulić

ZAMJENICA: Iris Osmančević

 

2. PREDSTAVNIK: Nikola Zmijarević (nzed44@gmail.com)

ZAMJENICA: Marina Kujundžić (marina199545@gmail.com)

 

3. PREDSTAVNIK: Heidi Vuković

ZAMJENICA: Dora Štublin

 

19. ODJEL ZA PSIHOLOGIJU

1. PREDSTAVNICA: Ana Bubrić

ZAMJENICA: Valerija Posavec

 

2. PREDSTAVNIK: Marko Galić (galaxymarko1912@gmail.com)

ZAMJENIK: Luka Mustapić (luka.mustapic@hotmail.com)

 

3. PREDSTAVNICA: Kati Kezić

ZAMJENICA: Anna Krolo

 

4. PREDSTAVNICA: Danijela Marasović

ZAMJENICA: Filipa Maksan

 

20. ODJEL ZA RUSISTIKU

1. PREDSTAVNICA: Lara Mandli

ZAMJENICA: Ivana Dunić

 

2. PREDSTAVNICA: Marija Stručić (marija.strucic@gmail.com)

ZAMJENICA: Tina Topić (tinatopic97@yahoo.com)

 

20. ODJEL ZA SOCIOLOGIJU

1. PREDSTAVNIK: Ivan Bunčić (ivan.buncic246@gmail.com)

ZAMJENICA: Monika Franić (franic.monika01@gmail.com)

 

2. PREDSTAVNICA: Lea Stojanović

ZAMJENICA: Matea Brajković

 

3. PREDSTAVNICA: Dora Lončarić

ZAMJENICA: Helena Srećek

 

21. ODJEL ZA TALIJANISTIKU

1. PREDSTAVNICA: Tereza Milovčević (tere.milovcevic@gmail.com)

ZAMJENICA: Zorica Kujundžić (zoricaunizd@gmail.com)

 

2. PREDSTAVNIK: Roko Stanić

ZAMJENIK: Lucija Dundović

 

22. ODJEL ZA TURIZAM I KOMUNIKACIJSKE ZNANOSTI

1. PREDSTAVNICA: Vlatka Košta

ZAMJENIK: Dominique Vrkljan

 

2. PREDSTAVNICA: Nensi Mofardin (nensimofardin2@gmail.com)

ZAMJENICA: Višnja Pucić (viki.pucic2@gmail.com)

 

23. ODJEL ZA ZDRAVSTVENE STUDIJE

1. PREDSTAVNICA: Nikolina Adžić

ZAMJENICA: Anamarija Lonić

 

2. PREDSTAVNICA: Alana Lazinica

ZAMJENIK: Ante Vuletić

 

3. PREDSTAVNIK: Mate Rukavina (mate.rukavina0@gmail.com)

ZAMJENIK: Borna Cvečić (cvecic.borna2@gmail.com)

 

24. POMORSKI ODJEL

1. PREDSTAVNIK: Roko Barić (roko.baric.11@gmail.com)

ZAMJENIK: Marin Mijać (mmijac994@gmail.com)

 

2. PREDSTAVNICA: Carla Mladenović

ZAMJENICA: Mia Miloš

 

3. PREDSTAVNIK: Anđelo Matković

ZAMJENIK: Toma Ribičić

 

25. TEOLOŠKO-KATEHETSKI ODJEL

1. PREDSTAVNICA: Ana Albin (ana.albin16@gmail.com)

ZAMJENIK: Kristijan Braim (kristijan.braim97@gmail.com)


ČLANOVI STUDENTSKOG ZBORA SA SVEUČILIŠNE LISTE:

1. ČLANICA: Petra Digula (petra.digula@gmail.com)

ZAMJENICA: Sara Surop (ivasarasurop@hotmail.com)

 

2. ČLANICA: Rea Grgantov (rea.grgantov@gmail.com)

ZAMJENICA: Morana Jade Rajković

 

3. ČLAN: Denis Klauda (denisk.hrv1@gmail.com)

ZAMJENIK: Danijel Uranija (duranija04@gmail.com)

 

4. ČLAN: Sandro Lovrinović (sandro.lovac@gmail.com)

ZAMJENIK: Kristian Pintar (kristian.pintar95@gmail.com)

 

5. ČLAN: Nikola Ljubas (nljubas6@gmail.com)

ZAMJENIK: Marko Šarić

 

6. ČLAN: Tin Meštrović (mestrovic.tin@gmail.com)

ZAMJENICA: Tea Miljković (tea1997mm@gmail.com)

 

7. ČLANICA: Mikela Rina Lordanić (mikelarina@yahoo.com)

ZAMJENICA: Marta Rončević

 

8. ČLANICA: Anita Švorinić (anitasvorinic.as@gmail.com)

ZAMJENICA: Marina Tomić (marinatomi8@gmail.com)

 

9. ČLAN: Roko Tadin (rokotadin995@gmail.com)

ZAMJENIK: Davor Vuković (davor.vukovic11@hotmail.com)

 

10. ČLAN: Tomislav Tavra (tomislavtavra@hotmail.com)

ZAMJENIK: Roko Škibola (rokoskibola@gmail.com)

 

11. ČLAN: Dario Vištica (dario.vistica@gmail.com)

ZAMJENICA: Stela Prvonožec (sprvonoze@unizd.hr)