Predstavnici i predsjedništvo 2017./2019.

POPIS ČLANOVA STUDENTSKOG ZBORA ZA MANDATNO RAZDOBLJE 2017./2019.

Mario Zulić, Predsjednik Studentskog zbora Sveučilišta u Zadru

Mobitel: 099 657 4561

mario.ep.zulic@gmail.com

 

Ruža Meštrović, predsjednica Skupštine

Monika Marić, članica Predsjedništva

Marija Jerončić, članica Predsjedništva

Hrvoje Njavro, član Predsjedništva

Antonela Nekić, članica Predsjedništva

Ivan Braica, tajnik Studentskog Zbora

Marija Banjedvorec, članica Predsjedništva, zamjenica predsjednika Studentskog zbora

Mobitel: 099 673 2474

marija.banjedvorec@gmail.com

 


PREDSTAVNICI U SKUPŠTINI:

 

1. ODJEL ZA ANGLISTIKU

PREDSTAVNIK: Barbara Meštrov (barbara.mestrov@gmail.com)
ZAMJENIK: Helena Lukin (helenalucija@net.hr)

 

2. ODJEL ZA ARHEOLOGIJU

PREDSTAVNIK: Leona Mišić (leona.misic88@gmail.com)
ZAMJENIK: Martina Čaić (mc4593@gmail.com)

 

3. ODJEL ZA EKOLOGIJU, AGRONOMIJU I AKVAKULTURU

PREDSTAVNIK: Božidar Banov (bozidar.banov@gmail.com)
ZAMJENIK: Petar Uskok (petar.uskok@gmail.com)

 

4. ODJEL ZA EKONOMIJU

PREDSTAVNIK: Toni Lovrović (toni.lovrovic@yahoo.com)
ZAMJENIK: Toni Blažević (tblazevic@student.unizd.hr)

 

5. ODJEL ZA ETNOLOGIJU I ANTROPOLOGIJU

PREDSTAVNIK: Dora Palajsa (dora.palajsa@gmail.com)
ZAMJENIK: Ines Horvat (ineshorvat94@gmail.com)

 

6. ODJEL ZA FILOZOFIJU

PREDSTAVNIK: Karla Negrić (karlascuh@gmail.com)
ZAMJENIK: Matea Lončar (mloncar7@gmail.com)

 

7. ODJEL ZA FRANCUSKE I IBEROROMANSKE STUDIJE

(nema predstavnika odjela)

 

ODSJEK ZA IBEROROMANSKE STUDIJE

PREDSTAVNIK: Lucija Radin-Mačukat (lucijarm@hotmail.com)
ZAMJENIK: Darka Jukić (darka.jukic@gmail.com)

 

ODSJEK ZA FRANCUSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST

PREDSTAVNIK: Anette Klarić (anette.klariccc@gmail.com)
ZAMJENIK: Bruno Beara (bruno.beara@gmail.com)

 

8. ODJEL ZA GEOGRAFIJU

PREDSTAVNIK: Josip Mikinac (miikiinac@gmail.com)
ZAMJENIK: Mate Lonić (matelonic@gmail.com)

 

9. ODJEL ZA GERMANISTIKU

PREDSTAVNIK: Antonela Nekić (nellanekic@gmail.com)
ZAMJENIK: Luka Antonio Gotovac (luka.gotovac@yahoo.com)

 

10. ODJEL ZA INFORMACIJSKE ZNANOSTI

PREDSTAVNIK: Nina Cvitković Đone (cvitkovicnina@gmail.com)
ZAMJENIK: Martina Vladisavljević (martinavladisavljevi4@gmail.com)

 

11. ODJEL ZA IZOBRAZBU UČITELJA I ODGOJITELJA

PREDSTAVNIK: Ana Kalajžić (ann.kalajzic@gmail.com)
ZAMJENIK: Marija Banjedvorec (marija.banjedvorec@gmail.com)

 

12. ODJEL ZA KLASIČNU FILOLOGIJU

PREDSTAVNIK: Ivan Braica (braicaivanhr@gmail.com)
ZAMJENIK: Matija Plaskur (plaskurmatija1@gmail.com)

 

13. ODJEL ZA KROATISTIKU I SLAVISTIKU

PREDSTAVNIK: Eleonora Lovraković (elovra@hotmail.com)
ZAMJENIK: Katarina Šatalić (s.kate.rava@gmail.com)

 

14. ODJEL ZA LINGVISTIKU

 

(nema predstavnika odjela)

 

15. ODJEL ZA NASTAVNIČKE STUDIJE U GOSPIĆU

PREDSTAVNIK: Antonio Bektić (antonio.bektic@gmail.com)
ZAMJENIK: Ana Martinjak (ana-martinjak@windowslive.com)

 

16. ODJEL ZA PEDAGOGIJU

PREDSTAVNIK: Marija Jerončić (marija.jeroncic96@gmail.com)
ZAMJENIK: Marija Piskulić (marijapiskulic92@gmail.com)

 

17. ODJEL ZA POVIJEST

PREDSTAVNIK: Marin Banović (bane.95p@gmail.com)
ZAMJENIK: Roko Tadin (rokotadin995@gmail.com)

 

18. ODJEL ZA POVIJEST UMJETNOSTI

PREDSTAVNIK: Ines Kajdiž (ines.kajdiz@hotmail.com)
ZAMJENIK: Martina Ivandić (martina273@net.hr)

 

19. ODJEL ZA PSIHOLOGIJU

PREDSTAVNIK: Mario Zulić (mario.ep.zulic@gmail.com)
ZAMJENIK: Božena Bašić (bozena.basic7@gmail.com)

 

20. ODJEL ZA SOCIOLOGIJU

PREDSTAVNIK: Monika Marić (maric_monika@hotmail.com)
ZAMJENIK: Božena Jurčević (bjurcevic@student.unizd.hr)

 

21. ODJEL ZA TALIJANISTIKU

PREDSTAVNIK: Eva Petrović (eva.petrovic94@gmail.com)
ZAMJENIK: Katarina Grbas (grbaskatarina@gmail.com)

 

22. ODJEL ZA TURIZAM I KOMUNIKACIJSKE ZNANOSTI

PREDSTAVNIK: Ivona Brekalo (yvonna15@gmail.com)
ZAMJENIK: Gabriela Jukić (jukic.gabriela96@gmail.com)

 

23. ODJEL ZA ZDRAVSTVENE STUDIJE

PREDSTAVNIK: Emila Čvrljević (e.cvrljevic@hotmail.com)
ZAMJENIK: Jelena Vicković (jelena.vickovic@gmail.com)

 

24. POMORSKI ODJEL

PREDSTAVNIK: Dino Smoljan (smoljandino7@gmail.com)
ZAMJENIK: Toni Babić (tonizy95@gmail.com)

 

25. TEOLOŠKO-KATEHETSKI ODJEL

PREDSTAVNIK: Hrvoje Njavro (hrvoje.njavro@gmail.com)
ZAMJENIK: Lucija Prpić (lucijaprpic5@gmail.com)

 

SVEUČILIŠNA LISTA

1. Član Ivica Radić i zamjenica Petra Uskok – radic2211@gmail.com (petrauskok4@gmail.com)
2. Članica Lucija Šalinović i zamjenica Lara Tkalčec – lucijasalinovic@gmail.com (lara.tkalcec@gmail.com)
3. Član Josip Abramac i zamjenik Filip Radočaj – josip.abramac@gmail.com (filip.radocaj95@gmail.com)
4. Član Mario Marasović i zamjenik Ante Skelin – mariomarasovic3@gmail.com (ante.skelin1648@gmail.com)
5. Članica Antonela Tandarić i zamjenica Petra Digula – antonela.tandaric5@gmail.com (petra.digula@gmail.com)
6. Članica Ruža Meštrović i zamjenica Lucija Švaljek – ruza.mestrovic@hotmail.com (svaljek.lucija@gmail.com)
7. Članica Natalija Zubak i zamjenica Vedrana Mareljić – zubak.natalija@gmail.com (vmar004@gmail.com)
8. Član Stefan Vulić i zamjenica Lucija Kulaš – stefan7vulic9@gmail.com (lucija.kulas23@gmail.com)
9. Članica Marijana Perić i zamjenica Viktorija Capek – marijanaperic9@gmail.com (vcapek7@gmail.com)
10. Član Tomislav Nebes i zamjenica Matea Miklaušić – tomislav.nebes@gmail.com (matea.miklausic@gmail.com)
11. Članica Sara Bojić i zamjenica Anđela Đuran – sarabojic95@gmail.com (andela.duran@gmail.com)
12. Članica Marija Škegro i zamjenica Paula Andabak – marija.skegro@outlook.com (paulaandabak@hotmail.com)