Predstavnici i predsjedništvo 2017./2019.

POPIS ČLANOVA STUDENTSKOG ZBORA ZA MANDATNO RAZDOBLJE 2017./2019.

Mario Zulić, Predsjednik Studentskog zbora Sveučilišta u Zadru

Mobitel: 099 657 4561

mario.ep.zulic@gmail.com

 

Ruža Meštrović, predsjednica Skupštine

Monika Marić, članica Predsjedništva

Marija Jerončić, članica Predsjedništva

Hrvoje Njavro, član Predsjedništva

Antonela Nekić, članica Predsjedništva

Ivan Braica, tajnik Studentskog Zbora

 


PREDSTAVNICI U SKUPŠTINI:

 

1. ODJEL ZA ANGLISTIKU

PREDSTAVNIK: Barbara Meštrov (barbara.mestrov@gmail.com)
ZAMJENIK: Helena Lukin (helenalucija@net.hr)

 

2. ODJEL ZA ARHEOLOGIJU

PREDSTAVNIK: Leona Mišić (leona.misic88@gmail.com)
ZAMJENIK: Martina Čaić (mc4593@gmail.com)

 

3. ODJEL ZA EKOLOGIJU, AGRONOMIJU I AKVAKULTURU

PREDSTAVNIK: Božidar Banov (bozidar.banov@gmail.com)
ZAMJENIK: Petar Uskok (petar.uskok@gmail.com)

 

4. ODJEL ZA EKONOMIJU

PREDSTAVNIK: Toni Lovrović (toni.lovrovic@yahoo.com)
ZAMJENIK: Toni Blažević (tblazevic@student.unizd.hr)

 

5. ODJEL ZA ETNOLOGIJU I ANTROPOLOGIJU

PREDSTAVNIK: Dora Palajsa (dora.palajsa@gmail.com)
ZAMJENIK: Ines Horvat (ineshorvat94@gmail.com)

 

6. ODJEL ZA FILOZOFIJU

PREDSTAVNIK: Karla Negrić (karlascuh@gmail.com)
ZAMJENIK: Matea Lončar (mloncar7@gmail.com)

 

7. ODJEL ZA FRANCUSKE I IBEROROMANSKE STUDIJE

(nema predstavnika odjela)

 

ODSJEK ZA IBEROROMANSKE STUDIJE

PREDSTAVNIK: Lucija Radin-Mačukat (lucijarm@hotmail.com)
ZAMJENIK: Darka Jukić (darka.jukic@gmail.com)

 

ODSJEK ZA FRANCUSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST

PREDSTAVNIK: Anette Klarić (anette.klariccc@gmail.com)
ZAMJENIK: Bruno Beara (bruno.beara@gmail.com)

 

8. ODJEL ZA GEOGRAFIJU

PREDSTAVNIK: Josip Mikinac (miikiinac@gmail.com)
ZAMJENIK: Mate Lonić (matelonic@gmail.com)

 

9. ODJEL ZA GERMANISTIKU

PREDSTAVNIK: Antonela Nekić (nellanekic@gmail.com)
ZAMJENIK: Luka Antonio Gotovac (luka.gotovac@yahoo.com)

 

10. ODJEL ZA INFORMACIJSKE ZNANOSTI

PREDSTAVNIK: Nina Cvitković Đone (cvitkovicnina@gmail.com)
ZAMJENIK: Martina Vladisavljević (martinavladisavljevi4@gmail.com)

 

11. ODJEL ZA IZOBRAZBU UČITELJA I ODGOJITELJA

PREDSTAVNIK: Ana Kalajžić (ann.kalajzic@gmail.com)
ZAMJENIK: Marija Banjedvorec (marija.banjedvorec@gmail.com)

 

12. ODJEL ZA KLASIČNU FILOLOGIJU

PREDSTAVNIK: Ivan Braica (braicaivanhr@gmail.com)
ZAMJENIK: Matija Plaskur (plaskurmatija1@gmail.com)

 

13. ODJEL ZA KROATISTIKU I SLAVISTIKU

PREDSTAVNIK: Eleonora Lovraković (elovra@hotmail.com)
ZAMJENIK: Katarina Šatalić (s.kate.rava@gmail.com)

 

14. ODJEL ZA LINGVISTIKU

 

(nema predstavnika odjela)

 

15. ODJEL ZA NASTAVNIČKE STUDIJE U GOSPIĆU

PREDSTAVNIK: Antonio Bektić (antonio.bektic@gmail.com)
ZAMJENIK: Ana Martinjak (ana-martinjak@windowslive.com)

 

16. ODJEL ZA PEDAGOGIJU

PREDSTAVNIK: Marija Jerončić (marija.jeroncic96@gmail.com)
ZAMJENIK: Marija Piskulić (marijapiskulic92@gmail.com)

 

17. ODJEL ZA POVIJEST

PREDSTAVNIK: Marin Banović (bane.95p@gmail.com)
ZAMJENIK: Roko Tadin (rokotadin995@gmail.com)

 

18. ODJEL ZA POVIJEST UMJETNOSTI

PREDSTAVNIK: Ines Kajdiž (ines.kajdiz@hotmail.com)
ZAMJENIK: Martina Ivandić (martina273@net.hr)

 

19. ODJEL ZA PSIHOLOGIJU

PREDSTAVNIK: Mario Zulić (mario.ep.zulic@gmail.com)
ZAMJENIK: Božena Bašić (bozena.basic7@gmail.com)

 

20. ODJEL ZA SOCIOLOGIJU

PREDSTAVNIK: Monika Marić (maric_monika@hotmail.com)
ZAMJENIK: Božena Jurčević (bjurcevic@student.unizd.hr)

 

21. ODJEL ZA TALIJANISTIKU

PREDSTAVNIK: Eva Petrović (eva.petrovic94@gmail.com)
ZAMJENIK: Katarina Grbas (grbaskatarina@gmail.com)

 

22. ODJEL ZA TURIZAM I KOMUNIKACIJSKE ZNANOSTI

PREDSTAVNIK: Ivona Brekalo (yvonna15@gmail.com)
ZAMJENIK: Gabriela Jukić (jukic.gabriela96@gmail.com)

 

23. ODJEL ZA ZDRAVSTVENE STUDIJE

PREDSTAVNIK: Emila Čvrljević (e.cvrljevic@hotmail.com)
ZAMJENIK: Jelena Vicković (jelena.vickovic@gmail.com)

 

24. POMORSKI ODJEL

PREDSTAVNIK: Dino Smoljan (smoljandino7@gmail.com)
ZAMJENIK: Toni Babić (tonizy95@gmail.com)

 

25. TEOLOŠKO-KATEHETSKI ODJEL

PREDSTAVNIK: Hrvoje Njavro (hrvoje.njavro@gmail.com)
ZAMJENIK: Lucija Prpić (lucijaprpic5@gmail.com)

 

SVEUČILIŠNA LISTA

1. Član Ivica Radić i zamjenica Petra Uskok – radic2211@gmail.com (petrauskok4@gmail.com)
2. Članica Lucija Šalinović i zamjenica Lara Tkalčec – lucijasalinovic@gmail.com (lara.tkalcec@gmail.com)
3. Član Josip Abramac i zamjenik Filip Radočaj – josip.abramac@gmail.com (filip.radocaj95@gmail.com)
4. Član Mario Marasović i zamjenik Ante Skelin – mariomarasovic3@gmail.com (ante.skelin1648@gmail.com)
5. Članica Antonela Tandarić i zamjenica Petra Digula – antonela.tandaric5@gmail.com (petra.digula@gmail.com)
6. Članica Ruža Meštrović i zamjenica Lucija Švaljek – ruza.mestrovic@hotmail.com (svaljek.lucija@gmail.com)
7. Članica Natalija Zubak i zamjenica Vedrana Mareljić – zubak.natalija@gmail.com (vmar004@gmail.com)
8. Član Stefan Vulić i zamjenica Lucija Kulaš – stefan7vulic9@gmail.com (lucija.kulas23@gmail.com)
9. Članica Marijana Perić i zamjenica Viktorija Capek – marijanaperic9@gmail.com (vcapek7@gmail.com)
10. Član Tomislav Nebes i zamjenica Matea Miklaušić – tomislav.nebes@gmail.com (matea.miklausic@gmail.com)
11. Članica Sara Bojić i zamjenica Anđela Đuran – sarabojic95@gmail.com (andela.duran@gmail.com)
12. Članica Marija Škegro i zamjenica Paula Andabak – marija.skegro@outlook.com (paulaandabak@hotmail.com)